آموزش ها و مقالات, مطالب آموزشی سیسکو

ماژول‌های QSFP سیسکو با سرعت ۴۰ گیگ Cisco 40GBASE QSFP Modules

Cisco 40GBASE QSFP Modules

ماژول‌های ۴۰GBASE QSFP سیسکو یکی دیگر از مدل‌های این خانواده بزرگ هستند. درست شبیه به ماژول‌های ۱، ۱۰، ۲۵ و … گیگابایتی، ماژول ۴۰ گیگابایتی هم امکانات گسترده‌ای را در اختیار کاربران می‌گذارد.

به طوری که می‌توانید به کمک چگالی بالایی که دارند اتصالات اترنت را علاوه بر دیتاسنترها، بلکه برای شبکه‌های محاسباتی هم راه اندازه کنید. در کنار همه این‌ها شما می‌توانید از این ماژول برای هسته‌های سازمانی، لایه‌های توزیع و همچنین برنامه‌های ارائه دهنده خدمات نیز کمک بگیرید.

اگر مطالب اف کی نت را دنبال کرده باشید می‌بینید که اخیرا تعداد زیادی از ماژول‌های سیسکو را بررسی کرده‌ایم. در این مطلب هم می‌خواهیم بیشتر در مورد این ماژول ۴۰ گیگابایتی صحبت کنیم. در ادامه برای آشنایی بیشتر با سیسکو ۴۰ گیگابایتی QSFP همراه ما باشید.

مزایا و ویژگی‌های ماژول‌های QSFP سیسکو کدام‌اند؟

 • قابلیت ورودی/خروجی hot-swappable که امکان اتصال به پورت‌های ۴۰ گیگابایتی اترنت سیسکو QSFP را فراهم می‌کند.
 • در صورت نیاز و امکان با دیگر رابط‌هایی که با استاندارد IEEE سازگار هستند همکاری می‌کند.
 • به منظور بهبود عملکرد، افزایش کیفیت و قابلیت اطمینان بر روی پورت‌های سیسکو QSFP تست و ارزیابی شده است.
 • رابط الکتریکی پر سرعت که با استاندارد IEEE 802.3ba سازگار است.
 • فاکتور ساختاری QSFP، رابط ارتباطی دو سیم I2C و دیگر رابط‌های الکتریکی سرعت پایین که با استانداردهای SFF 8436 و QSFP MSA سازگار هستند.

در جدول شماره ۱ شرح عملکرد و قابلیت‌های سیسکو QSFP40G آورده شده است :

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

محصولمدلمدل کانکتور
QSFP-40G-SR4-S40GBASE-SR4 4 خطه 850 نانومتر MMFMPO-12
QSFP-40G-SR440GBASE-SR4 4 خطه 850 نانومتر MMFMPO-12
QSFP-40G-SR-BD40GBASE-SR-BiDi MMF دوتاییLC
QSFP-40G-BD-RX40GBASE-SR-BiDi MMF دوتایی نظارت(مانیتور)LC
FET-40Gتوسعه دهنده فابریک 4 خطه 850 نانومتر MMFMPO-12
QSFP-40G-CSR-S40GBASE-SR MMF دوتاییLC
QSFP-40G-CSR440GBASE-CSR4 4 خطه 850 نانومتر MMFMPO-12
WSP-Q40GLR4L40GBASE-LR4_Lite 1310 نانومتر SMFLC
QSFP-40G-LR4-S40GBASE-LR4 1310 نانومتر SMFLC
QSFP-40G-LR440GBASE-LR4 1310 نانومتر SMF همراه با پشتیبانی از نرخ داده‌ای OTU3LC
QSFP-4X10G-LR-S4*10GBASE-LRMPO-12
QSFP-40G-ER440GBASE-ER4 1310 نانومتر SMF همراه با پشتیبانی از نرخ داده‌ای OTU3LC
QSFP-H40-CU 0.5، 1، 2، 3، 4 و 5 متریQSFP به کابل‌های مسی اتصال مستقیم QSFP-
QSFP-H40G-ACU 7 و 10 متریQSFP به کابل‌های اکتیو مسی اتصال مستقیم QSFP-
QSFP-4SFP10G-CU 0.5، 1، 2، 3، 4 و 5 متریQSFP به کابل‌های مسی 4 SFP+ break-out-
QSFP-4X10G-AC 7 و 10 متریQSFP به کابل‌های اکتیو مسی 4 SFP+ break-out-
QSFP-H40G-AOC 1، 2، 3، 5، 7، 10، 15، 20، 25 و 30 متریQSFP به کابل‌های اکتیو نوری QSFP-
QSFP-4X10G-AOC 1، 2، 3، 5، 7 و 10 متریQSFP به 4 کابل اکتیو نوری break-out SFP+-
CVR-QSFP-SFP10GQSFP 40 گیگ به آداپتور SFP+ 10 گیگ-

ماژول QSFP-40G-SR4 سیسکو

ماژول ۴۰GBASE-SR4 QSFP سیسکو به ترتیب بر روی OM3 و OM4/OM5 فیبر چند حالته از ۱۰۰ و ۱۵۰ متر طول لینک پشتیبانی می‌کند.

این قابلیت باعث می‌شود که در درجه اول به پهنای باند نوری ۴۰ گیگ بر روی فیبرهای ۱۲ تایی موازی MPO/MTP دسترسی داشته باشید.

همچنین می‌توانید در حالت ۴*۱۰G از این ماژول برای تعامل با نمونه‌های ۱۰GBASE-SR و SFP-10/25G-CSR-S به ترتیب بر روی OM3 و OM4/OM5 تا ۱۰۰ و ۱۵۰ متر طول لینک هم استفاده کنید.

حالت worry-free 4*10G این ماژول به منظور بهینه سازی فرستنده/گیرنده نوری QSFP-40G-SR4 فعال می‌شود – همین موضوع میزان اضافه بار گیرنده را کاهش می‌دهد و در همین حین هم با تمامی رابط‌هایی که با استاندارد ۴۰GBASE-SR4 سازگار هستند می‌تواند همکاری داشته باشد.

این ارتباط ۴*۱۰G با استفاده از یک فیبر موازی ۱۲ تایی که ماژول ۴۰GBASE-SR4 را به ۴ رابط ۱۰GBASE-SR متصل می‌کند برقرار می‌شود.

همچنین ماژول QSFP-40G-SR طوری بهینه شده است که همکاری با استاندارد IEEE 40GBASE-SR4 و همچنین در ۴*۱۰G تعامل با ۱۰GBASE-SR و SFP-10/25G-CSR را تضمین کند

ماژول QSFP-40G-SR4-S کلاس S سیسکو

ماژول ۴۰GBASE-SR4-S QSFP کلاس S سیسکو به راحتی بر روی OM3 و OM4/OM5 فیبرهای چند حالته تا ۱۰۰ و ۱۵۰ متر طول لینک را ساپورت می‌کند. این ماژول همچنین با استاندارد IEEE 40GBASE-SR4 کاملا سازگار است

و همین موضوع اجازه می‌دهد تا این ماژول از پهنای باند بالا بر روی فیبرهای نوری ۱۲ تایی موازی همراه با کانکتورهای مولتی فیبر MPO/MTP پشتیبانی کند.

از طرفی ماژول QSFP-40G-SR4 از قابلیت اتصال ۴*۱۰G پشتیبانی نمی‌کند.

به همین خاطر برای دسترسی به چنین قابلیت‌هایی باید به سراغ ماژول‌های QSFP-40G-SR4 و QSFP-40G-CSR4 بروید.

بد نیست بدانید که QSFP-40G-SR4-S با FCoE نیز سازگار نیست.

ماژول QSFP-40G-SR-BD سیسکو(۴۰G BiDi)

فرستنده/گیرنده چند مسیره ۴۰ گیگابایتی QSFP سیسکو یک فرستنده/گیرنده قابل اتصال نوری است که همراه با یک کانکتور دوتایی LC برای ارتباطات کوتاه و اتصال به فیبرهای چند حالته MMF استفاده می‌شود.

همچنین این فرستنده/گیرنده چند مسیره ۴۰ گیگابایتی به کاربران اجازه می‌دهد که با استفاده از زیرساخت MMF 10 گیگابایتی که دارند بتوانند به اترنت ۴۰ گیگابایتی مهاجرت کنند.

این ماژول فرستنده/گیرنده ۴۰ گیگابایتی چند مسیره به ترتیب بر روی OM3 و OM4/OM5 از طول لینک ۱۰۰ و ۱۵۰ متری پشتیبانی می‌کند.

همچنین بد نیست بدانید که فرستنده/گیرنده چند مسیره سیسکو با استانداردها و مشخصات QSFP MSA کاملا سازگار است – همین موضوع به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند از تمامی پلتفرم‌های ۴۰ گیگابایتی QSFP برای رسیدن به شبکه اترنت ۴۰ گیگابایتی استفاده کنند.

از طرفی هر کدام از فرستنده/گیرنده‌های چند مسیره ۴۰ گیگابایتی QSFP سیسکو دارای دو کانال ۲۰ گیگی فرستنده و گیرنده هستند که طول موج هر کدام از آن‌ها در محدوده ۸۳۲-۹۱۸  قرار دارد – اینجا می‌توانید به کمک فیبرهای چند حالته دو رشته‌ای به طول لینک ۴۰ گیگابایتی برسید

ماژول QSFP-40G-BD-RX سیسکو

ماژول نوری چند مسیره QSFP 40Gbps سیسکو یکی از ماژول‌هایی است که در کنار سخت افزارهای نظارت لینک استفاده می‌شود – مانند Data Broker نکسوس سیسکو.

درست شبیه به گیرنده/فرستنده چند مسیره QSFP این ماژول هم دارای یک رابط کانکتور دوتایی MMF LC می‌باشد. جالب است بدانید که مانیتور چند مسیره QSFP تنها برای زیر نظر گرفتن مسیر لینک‌هایی که شامل اسپلیتر پسیو نوری می‌باشند استفاده می‌شود.

از طرفی مانیتور QDFP سیسکو هم قابلیتی مشابه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، با این تفاوت که اینجا سیگنالی انتقال نمی‌دهد و همچنین ریسک مواجه شدن با رابط‌هایی که دارای لینک‌های چند مسیره هستند را از بین می‌برد.

ماژول FET-40G سیسکو

ماژول‌های FET-40G QSFP سیسکو فرستنده/گیرنده‌های توسعه دهنده فابریکی هستند که به منظور اتصال لینک‌های فابریک مورد استفاده قرار می‌گیرند – اینجا منظور لینک‌های مابین سوئیچ fabric-extender و سوئیچ اترنت است.

از طرفی این اتصال متقابل بر روی فیبرهای موازی چند حالته به ترتیب در OM3 و OM4/OM5 تا بیش از ۱۰۰ و ۱۵۰ متر طول لینک را ساپورت می‌کند.

علاوه بر این می‌توانید از این ماژول برای لینک‌های native نوری بر روی فیبرهای ۱۲ تایی، همراه با کانکتور MPO/MTP استفاده کند – البته در کنار این قابلیت می‌توانید از این لینک بر روی فیبرهای موازی-به-دوتایی و اتصال آن به ۴ رابط FET-10G هم استفاده کنید.

ماژول QSFP-40G-CSR4 سیسکو

ماژول‌های ۴۰GBASE-CSR4 QSFP سیسکو دسترسی رابط IEEE 40GBASE-SR4 را به ترتیب بر روی لیزر بهینه شده OM3 و فیبر موازی چند حالته OM4/OM5 به ترتیب تا ۳۰۰ و ۴۰۰ متر افزایش می‌دهند.

از طرفی هر خط ۱۰ گیگابایتی از این ماژول با مشخصات IEEE 10GBASE-SR کاملا سازگار است.

می‌توانید از این ماژول بر روی لینک‌های موازی ۱۲ فیبری محلی همراه با کانکتورهای مونث MPO/MTP، یا در حالت ۴*۱۰G با کابل‌های فیبر دوتایی موازی برای اتصال به ۴ رابط ۱۰GBASE-SR استفاده کنید.

ماژول QSFP-40G-CSR4 سیسکو طوری طراحی و بهینه شده است که همکاری بین تجهیزات سازگار با مشخصات ۱۰GBASE-SR را کاملا تضمین می‌کند.

ماژول QSFP-40G-CSR-S کلاس S سیسکو

فرستنده/گیرنده قابل اتصال و نوری QSFP-40G-CSR-S همراه با یک رابط کانکتور دوتایی LC به منظور ارتباط با فیبرهای چند حالته MMF مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بد نیست بدانید که ماژول‌های ۴۰GBASE-CSR سیسکو به ترتیب بر روی فیبرهای چند حالته OM3 و OM4/OM تا ۳۰۰ و ۴۰۰ متر طول لینک را ساپورت می‌کنند.

اینجا کاربران می‌توانند با استفاده مجدد از زیرساخت‌های MMF دوتایی ۱۰ گیگابایتی و مهاجرت به اترنت ۴۰ گیگابایتی از طول لینک‌های بیشتری استفاده کنند و از مزایای این قابلیت بهره‌مند شوند. فراموش نکنید که هر QSFP-40G-CSR-S بر روی ۴ طول موج عملیات مربوط به خودش را انجام می‌دهد.

همچنین هر کدام از این طول موج‌ها با استفاده از کانکتورهای LC استاندارد بر روی فیبرهای چند حالته ۱۰ گیگابایتی کارشان را انجام می‌دهند. بد نیست بدانید که فرستنده/گیرنده QSFP-40G-CSR-S سیسکو از FCoE پشتیبانی نمی‌کند.

ماژول QSFP-40G-LR4-S کلاس S سیسکو

ماژول سیسکو ۴۰GBASE-LR4 QSFP همراه با یک جفت فیبر تک حالته G.652 قادر است تا بیش از ۱۰ کیلومتر طول لینک را پشتیبانی کند.

جالب است بدانید که ماژول QSFP-40G-LR4-S تنها از نرخ اترنت ۴۰GBASE پشتیبانی می‌کند. این سیگنال ۴۰ گیگابایتی اترنت بر روی ۴ طول موج حمل می‌شود.

درست شبیه به ماژول قبلی اینجا هم multiplexing و demultiplexing درون خود دستگاه مدیریت می‌شوند.

از طرفی ماژول QSFP-40G-LR4-S سیسکو هم درست شبیه به بسیاری دیگر از ماژول‌ها که در این مطلب معرفی کردیم از قابلیت FCoE پشتیبانی نمی‌کند.

ماژول QSFP-40G-LR4 سیسکو

ماژول ۴۰GBASE-LR4 QSFP سیسکو بر روی یک جفت فیبر تک حالته G.652 استاندارد و همراه با کانکتور دوتایی LC تا بیش از ۱۰ کیلومتر طول لینک را پشتیبانی می‌کند.

اینجا هم سیگنال  ۴۰ گیگابایتی اترنت بر روی ۴ طول موج حمل می‌شود.

از طرفی مدیریت multiplexing و demultiplexing در داخل خود دستگاه صورت می‌گیرد.

ماژول WSP-Q40GLR4L سیسکو(QSFP-LR4-Lite)

ماژول WSP-Q40GLR4L QSFP سیسکو بر روی یک جفت فیبر تکی G.652 و همراه با یک کانکتور دوتایی LC تا ۲ کیلومتر طول لینک را پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر اینکه سیگنال اترنت ۴۰ گیگابایتی بر روی ۴ طول موج حمل می‌شود. اینجا multiplexing و demultiplexing در داخل خود دستگاه مدیریت می‌شود.

از طرفی برای مسافت‌های بیش از ۲ کیلومتر می‌توانید از این ماژول در کنار ۴۰GBASE-LR4 استفاده کنید.

اینجا نرخ دمای عملیاتی همراه با لینک نوری ۴ دسی بلی از ۱۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد متغیر است.

این مقدار ۴ دسی بلی می‌تواند میزان ضرر موجود پیوندهای درون مرکز داده را به راحتی پشتیبانی کند.

ماژول QSFP-40G-ER4 سیسکو

ماژول ۴۰GBASE-ER4 QSFP سیسکو بر روی فیبر تک حالته G.652 و همراه با یک کانکتور دوتایی LC تا بیش از ۴۰ کیلومتر طول لینک را پشتیبانی می‌کند.

اینجا سیگنال ۴۰GE و همچنین OTU3 بر روی ۴ طول موجی که نرخ ۱۳۱۰ نانومتری دارند حمل می‌شوند. اینجا هم مدیریت multiplexing و demultiplexing در داخل خود دستگاه صورت می‌گیرد.

کابل‌های مسی اتصال مستقیم QSFP به QSFP سیسکو

این کابل‌ها انتخاب بسیار مناسبی برای مسافت کوتاه هستند و جدای از این یک راه مقرون به صرفه برای اتصال لینک‌های ۴۰ گیگابایتی و پورت‌های سوئیچ QSFP سیسکو ارائه می‌کنند.

در حال حاضر سیسکو این کابل‌های پسیو را در طول‌های ۰٫۵، ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ متری وارد بازار می‌کند. همچنین کابل‌های اکتیو این خانواده هم در طول‌های ۷ و ۱۰ متری موجود هستند.

ماژول QSFP-4X10G-LR-S کلاس S سیسکو

ماژول سیسکو QSFP-4X10G-LR-S QSFP بر روی فیبر تک حالته G.652 تا بیش از ۱۰ کیلومتر طول لینک را پشتیبانی می‌کند. همچنین این ماژول بر روی مولتی فیبرهای ۱۲ تایی موازی و در کنار کانکتورهای MPO/MTP پهنای باند نوری ۴۰ گیگی را فعال می‌کند.

می‌توانید برای دسترسی به طول موج‌هایی بیش از ۱۰ کیلومتر و همکاری با رابط‌های ۱۰GBASE-LR از این ماژول در مد ۴*۱۰G استفاده کنید.

این اتصال ۴*۱۰G به دلیل استفاده از یک فیبر ۱۲ تایی موازی در کنار کابل فیبری breakout دوتایی در دسترس قرار می‌گیرد – کابلی که ماژول ۴*۱۰G LR را به ۴ رابط نوری ۱۰GBASE-LR متصل کرده است.

همچنین ماژول سیسکو QSFP-4X10LG-LR-S به منظور تضمین همکاری با ۴*۱۰G کاملا با مشخصات و ویژگی‌های ۱۰GBASE-LR و SFP-10/25G-LR-S سازگار شده است. در آخر هم اینکه QSFP-4X10G-LR-S هم از FCoE پشتیبانی نمی‌کند.

کابل‌های اکتیو نوری QSFP به QSFP سیسکو

این مدل کابل‌های سیسکو هم علاوه بر اینکه برای مسافت‌های کوتاه مناسب هستند بلکه راه‌های ارتباطی منعطفی را جهت اتصال به رک‌ها و مجاورت آن‌‌ها ارائه می‌کنند.

کابل‌های اکتیور نوری از نظر وزنی نسبت به کابل‌های مسی سبک‌تر هستند و همین موضوع قضیه کابل‌کشی را ساده‌تر می‌کند.

علاوه بر این، کابل‌های اکتیو نوری جریان هوای سیستم را موثرتر کرده و مشکلات EMI هم در پیش ندارد – موضوعی که در رک‌های چگالی بالا مسئله بسیار مهمی است.

در حال حاضر سیسکو این کابل‌ها را در اندازه‌های ۱، ۲، ۳، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ متری به بازار عرضه می‌کند.

کابل‌های مسی breakout QSFP به ۴ تا SFP+

کابل‌های مسی breakout QSFP به ۴ تا SFP+ گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای برای مسافت‌های کوتاه هستند

همچنین اتصال بین رک‌ها و مجاورت آن‌ها با این کابل‌ها بسیار راحت است.

این کابل‌ها از یک طرف به پورت‌های ۴۰ گیگابایتی QSFP سیسکو و از طرف دیگر به ۴ پورت ۱۰ گیگابایتی SFP+ متصل می‌شوند.

در حال حاضر هم کابل‌های پسیو این مدل در طول‌های ۰٫۵، ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ متری و کابل‌های اکتیو هم در طول‌های ۷ و ۱۰ متری موجود هستند.

کابل‌های اکتیو نوری breakout QSFP به ۴تا SFP+

کابل‌های اکتیو نوری breakout QSFP به ۴تا +SFP از جمله مدل کابل‌هایی هستند که برای اتصالات کوتاه استفاده می‌شوند.

همچنین درست شبیه به نمونه قبلی راه‌های انعطاف‌پذیری را جهت اتصال به رک‌ها و همچنین مجاورت آن‌ها ارائه می‌دهند.

همان طور که گفتیم کابل‌های اکتیو نوری نسبت به کابل‌های مسی وزن کمتری دارند و این قضیه بر روی فرآیند کابل‌کشی هم بسیار تاثیرگذار است و این پروسه را ساده‌تر می‌کند.

از آن جایی که جریان هوای مناسب در رک‌های با چگالی بسیار بالا مسئله حیاتی است می‌توانید با خیال راحت از این کابل‌ها استفاده کنید، به این خاطر که با استفاده از این مدل دیگر خبری از مشکلات EMI نیست.

این کابل‌ها از یک طرف به پورت ۴۰ گیگابایتی QSFP و از طرف دیگر به ۴ پورت ۱۰ گیگابایتی +SFP متصل می‌شوند. این کابل‌ها در طول‌های ۱، ۲، ۳، ۵، ۷ و ۱۰ متری در بازار موجود هستند.

ماژول QSFP-40G به SFP و آداپتور SFP+

ماژول QSFP-40G به SFP و آداپتور SFP+ برای پورت‌های ۴۰ گیگی QSFP 10 و ۱ گیگ اترنت در اختیارتان می‌گذارد. ماژول QSA سیسکو پورت‌ +QSFP را به پورت SFP یا +SFP ، یا کابلی جهت اتصال به پورت‌های سرعت پایین‌تر در شبکه دیگر تبدیل می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود که بتوانید با استفاده از پلتفرم ۴۰ گیگابایتی با چگالی بالا بتوانید نقل و انتقالی موثر داشته باشید.

مشخصات فنی

اطلاعاتی که در ادامه بررسی می‌کنیم همگی مشخصات فنی پلفترم‌ها، کانکتورها و کابل‌های قابل پشتیبانی هستند

پشتیبانی پلتفرم

جالب است بدانید که ماژول‌های QSFP بر روی روترها و سوئیچ‌های سیسکو قابل پشتیبانی هستند.

کانکتورها و کابل‌کشی

در جدول ۲ تمامی اطلاعات مربوط به کانکتورها و همچنین کابل‌کشی‌ها محصولات QSFP سیسکو آورده شده‌اند. برای نگاهی دقیق‌تر به این جدول مراجعه کنید.

نکته: به جز ماژول QSFP-4X10G-LR-S تنها ارتباط به وسیله patch cord همراه با UPC و PC پشتیبانی می‌شوند. QSFP-4X10G-LR-S در کنار patch cord به APC و کانکتور MPO هم نیاز دارد. همچنین فراموش نکنید که تمامی کابل‌ها و تجهیزات جانبی آن‌ها باید با ویژگی‌هایی که در بخش استانداردها آورده شده‌اند سازگار باشند.

مشخصات محصول

در جدول ۲ قصد داریم که تمامی مشخصات کابل‌کشی ماژول‌های QSFP سیسکو را بررسی کنیم:

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

QSFP سیسکوطول موج بر حسب نانومترمدل کابلاندازه هستهپهنای باند مودالمسافت کابلمصرف برق/انرژیرنگ Pull Tab
سیسکو QSFP-40G-SR4-S850MMF50.0 50.02000(OM3) 4700(OM4/OM5)100m 150m1.5بژ
QSFP-40G-SR4850MMF50.0 50.0 50.0500(OM2) 2000(OM3) 4700(OM4/OM5)30m 100m 150m1.5بژ
سیسکو QSFP-40G-SR-BD832-918MMF50.0 50.0 50.0500(OM2) 2000(OM3) 4700(OM4/OM5)30m 100m 150m3.5طوسی
سیسکو QSFP-40G-BD-RX832-918MMF50.0 50.0 50.0500(OM2) 2000(OM3) 4700(OM4/OM5)30m 100m 150m3.5بژ(یا طوسی همراه با علامت Rx)
FET-40G850MMF50.02000(OM3) 4700(OM4/OM5)30m 100m 150m1.5قهوه‌ای
QSFP-40G-CSR-S850MMF50.0 50.0 50.0500(OM2) 2000(OM3) 4700(OM4/OM5)300m 400m3.5نارنجی
QSFP-40G-CSR4850MMFG.652-82m 300m 400m1.5نارنجی
WSP-Q40GLR4L1310SMFG.652-2km3.5زرد
سیسکو QSFP-40G-LR4-S1310SMFG.652-10km3.5آبی
QSFP-40G-LR41310SMFG.652-10km3.5آبی
QSFP-4X10G-LR-S1310SMF--10km3.5آبی
QSFP-40G-ER41310SMF--40km3.5قرمز
QSFP-H40G-CU0-5M-کابل مسی اتصال مستقیم--0.5m1/10بژ
QSFP-H40-CU1M-کابل مسی اتصال مستقیم--1m1/10بژ
QSFP-H40-CU2M-کابل مسی اتصال مستقیم--2m1/10قهوه‌ای
QSFP-H40-CU3M-کابل مسی اتصال مستقیم--3m1/10نارنجی
QSFP-H40-CU4M-کابل مسی اتصال مستقیم--4m1/10نارنجی
QSFP-H40-CU5M-کابل مسی اتصال مستقیم--5m1/10طوسی
QSFP-H40-ACU7M-کابل مسی اتصال مستقیم--7mبرای هر انتها 1.5آبی
QSFP-4SFP10-CU0-5-کابل مسی اتصال مستقیم--10mبرای هر انتها 1.5قرمز
QSFP-4SFP10G-CU1M-کابل مسی اتصال مستقیم--0.5m1/10بژ
QSFP-4SFP10G-CU2M-کابل مسی اتصال مستقیم--1m1/10بژ
QSFP-4SFP10G-CU3M-کابل مسی اتصال مستقیم--2m1/10قهوه‌ای
QSFP-4SFP10G-CU4M-کابل مسی اتصال مستقیم--3m1/10نارنجی
QSFP-4SFP10G-CU5M-کابل مسی اتصال مستقیم--4m1/10نارنجی
QSFP-4SFP10G-AC7M-کابل مسی اتصال مستقیم--5mبرای هر انتها 1.5طوسی
QSFP-4SFP10G-AC10M-کابل مسی اتصال مستقیم--7mبرای هر انتها 1.5آبی
QSFP-H40-AOC1M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.510mبرای هر انتها 1.5قرمز
QSFP-H40-AOC2M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.51mبرای هر انتها 1.5بژ
QSFP-H40-AOC3M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.52mبرای هر انتها 1.5قهوه‌ای
QSFP-H40-AOC5M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.53mبرای هر انتها 1.5نارنجی
QSFP-H40-AOC7M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.55mبرای هر انتها 1.5طوسی
QSFP-H40-AOC10M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.57mبرای هر انتها 1.5آبی
QSFP-H40-AOC15M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.510mبرای هر انتها 1.5قرمز
QSFP-H40-AOC20M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.515mبرای هر انتها 1.5مشکی
QSFP-H40-AOC25M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.520mبرای هر انتها 1.5سبز
QSFP-H40-AOC30M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.525mبرای هر انتها 1.5سبز
QSFP-4X10G-AOC1M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.530mبرای هر انتها 1.5سبز
QSFP-4X10G-AOC2M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.51mبرای هر انتها 1.5بژ
QSFP-4X10G-AOC3M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.52mبرای هر انتها 1.5قهوه‌ای
QSFP-4X10G-AOC5M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.53mبرای هر انتها 1.5نارنجی
QSFP-4X10G-AOC7M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.55mبرای هر انتها 1.5طوسی
QSFP-4X10G-AOC10M-کابل اکتیو نوری-در هر انتها 1.57mبرای هر انتها 1.5آبی
CVR-QSFP-SFP10G-آداپتور-در هر انتها 1.510mبرای هر انتها 1.5قرمز

با توجه به استاندارد IEEE 802.3 حداقل مسافت کابل برای -SR4 و ماژول -CSR4 نیم متر است. در حالی که این مقدار برای ماژول‌های -LR4 و -ER4 حدود ۲ متر می‌باشد.

*فراموش نکنید که طول لینک‌هایی بیشتر از ۳۰ کیلومتر به عنوان لینک‌های مهندسی شده در نظر گرفته می‌شوند. البته که اینجا باید ساختار مهندسی شده خود لینک را هم در نظر بگیرید.

نکته: تمامی ماژول‌های QSFP سیسکو و همچنین کابل‌های استاندارد IEEE نرخ bit-error بهتری از ۱E-15 را تضمین می‌کنند. البته در شرایط خاص این موضوع کمی متفاوت است:

 • ماژول QSFP-40G-CSR-S نرخ BER 1E-12 را زمانی که بر روی ۳۰۰/۴۰۰/۴۰۰ متر و OM3/OM4/OM5 قرار دارد را ساپورت می‌کند.
 • ماژول QSFP-40G-SR4-S نرخ BER 1E-12 را زمانی که بر روی ۱۰۰/۱۵۰/۱۵۰ متر و OM3/OM4/OM5 قرار دارد را ساپورت می‌کند.
 • ماژول QSFP-40G-SR-BD نرخ BER 1E-12 را زمانی که بر روی ۱۰۰/۱۵۰/۱۵۰ متر و OM3/OM4/OM5 قرار دارد را ساپورت می‌کند.
 • ماژول QSFP-40G-CSR4 سازگار با استاندارد و مشخصات IEEE، نرخ BER بهتری از ۱E-12 را تضمین می‌کند.
 • ماژول QSFP-40G-LR4-S زمانی که از ۱۰ کیلومتر SMF پشتیبانی می‌کند نرخ BER 1E-12 را کاملا تضمین می‌کند.
 • ماژول QSFP-40G-ER4 سازگار با IEEE/OTU3 نرخ BER 1E-12 بیشتری را در اختیار کاربر می‌گذارد.
 • ماژول QSFP-4x10G-LR-S سازگار با ۱۰ کیلومتر SMF لینک BER 1E-12 مناسب‌تری را تضمین می‌کند.

ماژول WSP-Q40GLR4L سازگار با ۲ کیلومتر SMF نرخ BER 1E-12 بیشتری را تعبیه می‌کند

جدول شماره ۳ :

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

ماژول‌های نوریمدل MMFمیزان دسترسیبودجه از دست رفته کلیBER
QSFP-40G-SR4OM3100m1.91E-15
OM4/OM5150/150m1.51E-15
QSFP-40G-SR-BDQSFP-40G-SR-BDQSFP-40G-SR-BDQSFP-40G-SR-BDQSFP-40G-SR-BD
QSFP-40G-BD-RXOM3100m1.91E-15
OM4/OM5150/150m1.51E-15

جدول شماره ۴: میزان نرخ از دست رفتگی مجاز برای لینک‌های BiDi

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

مسافتFCoE(BER 1e-15)-OM3Ethernet(BER 1e-12)-OM3FCoE(BER 1e-15)-OM4/OM5Ethernet(BER 1e-12)-OM4/OM5
103.94.63.94.6
203.84.53.84.5
303.74.43.74.4
403.54.23.64.3
503.34.03.54.2
603.13.83.44.1
702.83.53.34.0
802.53.23.13.8
902.02.72.83.5
1001.52.22.63.3
110--2.33.0
120--1.92.6
130--1.52.2
140--1.01.7
150--0.41.1
کامنت‌هافرض بر این است که از دست رفتگی فیبر در 100 متر و 0.4 دسی بل اتفاق می‌افتد. فرض بر این است که از دست رفتگی فیبر در 100 متر و 0.4 دسی بل اتفاق می‌افتد.فرض بر این است که از دست رفتگی فیبر در 150 متر و 0.5 دسی بل اتفاق می‌افتد.فرض بر این است که از دست رفتگی فیبر در 150 متر و 0.5 دسی بل اتفاق می‌افتد.

جدول شماره ۵: میزان نرخ از دست رفتگی مجاز برای کانکتورهای BiDi همراه با تپ نوری پسیو

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

مسافتOM3OM4/OM5
201.51.5
501.01.2
70-1.0
کامنت هابیشترین مسافت از دست رفتگی فیبر: 0.4 دسی بل اترنت(BER 1e-12) میزان از دست رفتگی نوری پسیو tap: 3.5 دسی بلبیشترین مسافت از دست رفتگی فیبر: 0.4 دسی بل اترنت(BER 1e-12) میزان از دست رفتگی نوری پسیو tap: 3.5 دسی بل

جدول شماره ۶: در این جدول کاراکترهای کلیدی نوری ماژول‌های QSFP سیسکو آورده شده‌اند.

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

محصولمدلحداکثر قدرت انتقالحداقل قدرت انتقالحداکثر قدرت دریافتحداقل قدرت دریافتطول موج دریافت و انتقال
سیسکو QSFP-40G-SR4-S40GBASE-SR4 4 خطه 850 نانومتر MMF2.4 به ازای هر خط-7.6 به ازای هر خط2.4 به ازای هر خط-9.5 به ازای هر خط840 تا 860
سیسکو QSFP-40G-SR440GBASE-SR4 4 خطه 850 نانومتر MMF-1 برای هر خط-7.6 برای هر خط2.4 برای هر خط-9.5 برای هر خط840 تا 860
سیسکو QSFP-40G-SR-BD40GBASE-SR-BiDi MMF دوتایی+5 برای هر خط-4 برای هر خط+5 برای هر خط-6 برای هر خط832 تا 918
سیسکو QSFP-40G0BD-RX40GBASE-SR-BiDi مانیتور MMF دوتاییn/an/a+5 برای هر خط-6 برای هر خط832 تا 918
سیسکو FET-40Gاکستندر فابریک 4 خطه 850 نانومتر MMF-1 برای هر خط-8.0 برای هر خط-1.0 برای هر خط-9.9 برای هر خط840 تا 860
سیسکو QSFP-40G-CSR-S40GBASE-CSR MMF دوتایی+3 برای هر خط-7 برای هر خط+3 برای هر خط-9 برای هر خط4 خط 850، 880، 910، 940
سیسکو QSFP-40G-CSR440GBASE-CSR4 4 خطه 850 نانومتر MMF0 برای هر خط-7.3 برای هر خط0 برای هر خط-9.9 برای هر خط840 تا 860
سیسکو WSP-Q40GLR4L40GBASE-LR4-Lite 1310 نانومتر SMF2.3 برای هر خط-10 برای هر خط2.3 برای هر خط-13.7 برای هر خط4 خط: 1271، 1291، 1311، 1331
سیسکو QSFP-40G-LR4-S40GBASE-LR4 1310 نانومتر SMF2.3 برای هر خط-7 برای هر خط2.3 برای هر خط-13.7 برای هر خط4 خط: 1271، 1291، 1311، 1331
سیسکو QSFP-40G-LR440GBASE-LR4 همراه با پشتیبانی از نرخ داده 1310 نانومتر SMF2.3 برای هر خط-7 برای هر خط2.3 برای هر خط-13.7 برای هر خط4 خط: 1271، 1291، 1311، 1331
سیسکو QSFP-4X10G-LR-S4x10GBASE-LR 1310 نانومتر SMF0.5 برای هر خط-8.2 برای هر خط0.5 برای هر خط-14.4 برای هر خط1260 تا 1355
سیسکو QSFP-40G-ER440GBASE-ER4 همراه با پشتیبانی از نرخ داده 1310 نانومتر SMF4.5 برای هر خط-2.7 برای هر خط-4.5 برای هر خط-21.2 برای هر خط4 خط: 1271، 1291، 1311، 1331

*اینجا قدرت انتقال و دریافت به صورت میانگین محاسبه شده است، مگر اینکه مقدار دقیق آن اعلام شود.

جدول شماره ۷: موقعیت breakout کابل‌ها

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

نام محصولموقعیت breakout
کابل‌های مسی
سیسکو QSFP-4SFP10-CU0-50 متر
سیسکو QSFP-4SFP10G-CU1M0.33 متر
سیسکو QSFP-4SFP10G-CU2M0.66 متر
سیسکو QSFP-4SFP10G-CU3M1 متر
سیسکو QSFP-4SFP10G-CU4M1.5 متر
سیسکو QSFP-4SFP10G-CU5M2 متر
سیسکو QSFP-4X-10G-AC7M4 متر
سیسکو QSFP-4X-10G-AC10M7 متر
کابل‌های نوری اکتیو
سیسکو QSFP-4X10G-AOC1M0.33 متر
سیسکو QSFP-4X10G-AOC2M0.66 متر
سیسکو QSFP-4X10G-AOC3M1 متر
سیسکو QSFP-4X10G-AOC5M2 متر
سیسکو QSFP-4X10G-AOC7M4 متر
سیسکو QSFP-4X10G-AOC10M7 متر

ابعاد

حداکثر ابعاد برای کانکتور ماژول QSFP برابر با: ۱۳٫۵*۱۸٫۴*۷۲٫۴ میلی متر است.

عموما هم کانکتور ماژول QSFP سیسکو وزنی حدود ۱۰۰ گرم یا کمتر دارد.

در جدول شماره ۸ تمامی اطلاعات مربوط به ابعاد کابل‌ها آورده شده است. از شعاع خمیدگی آن‌ها گرفته تا جنس روکش و رنگ AOCها و DACها.

توجه : اگر با موبایل وارد سایت شده اید لطفا جدول را به سمت راست بکشید

شماره محصولAVGدیامتر-انتهای QSFPشعاع خمیدگی-انتهای QSFPمسافت face place-انتهای QSFPدیامتر-انتهای SFPشعاع خمیدگی-انتهای SFPمسافت face place-انتهای SFPجنس روکشرنگ روکش
QSFP-H40-CU0-5M30750100PVCمشکی
QSFP-H40-CU1M30750100PVCمشکی
QSFP-H40-CU2M30750100PVCمشکی
QSFP-H40-CU3M30750100PVCمشکی
QSFP-H40-CU4M26950100PVCمشکی
QSFP-H40-CU5M26950100PVCمشکی
QSFP-H40-ACU7M26950100PVCمشکی
QSFP-H40-ACU10M26950100PVCمشکی
QSFP-4SFP10-CU0-53075010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-CU1M3075010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-CU2M3075010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-CU3M3075010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-CU4M2695010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-CU5M2695010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-AC7M2695010054570PVCمشکی
QSFP-4SFP10G-AC10M2695010054570PVCمشکی
QSFP-H40G-AOC1M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40G-AOC2M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40G-AOC3M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40G-AOC5M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40G-AOC7M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40G-AOC10M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40-AOC15M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40-AOC20M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40-AOC25M3.560115PVCنارنجی
QSFP-H40-AOC30M3.560115PVCنارنجی
QSFP-4X10G-AOC1M3.56010033080PVCنارنجی
QSFP-4X10G-AOC2M3.56010033080PVCنارنجی
QSFP-4X10G-AOC3M3.56010033080PVCنارنجی
QSFP-4X10G-AOC5M3.56010033080PVCنارنجی
QSFP-4X10G-AOC7M3.56010033080PVCنارنجی
QSFP-4X10G-AOC10M3.56010033080PVCنارنجی
شرایط محیطی

نرخ دمای عملیاتی:

 • نرخ دمای تبلیغاتی – commercial: 0 تا ۷۰ درجه سانتی گراد. به جز در شرایط زیر:

QSFP BiDi: 10 تا ۷۰ درجه سانتی گراد

مانیتور QSFP BiDi: 10 تا ۷۰ درجه سانتی گراد

QSFP LR4 Lite: 10 تا ۶۰ درجه سانتی گراد

 • نرخ دمای ذخیره سازی – storage: -40 تا ۸۵ درجه سانتی گراد

 

اطلاعات مرتب سازی

در جدول شماره ۹ تمامی اطلاعات مرتبط با مرتب سازی ماژول‌های +SFP سیسکو و کابل‌های مرتبط با آن آورده شده است:

عنوان پایداریمنابع
اطلاعات مربوط به مواد اولیه محصولات، قوانین و چهارچوب‌هاMaterials
اطلاعات و قوانین مرتبط با هدررفتگی انرژی، محتوای محصولات، باتری‌ها و حتی بسته‌بندیWEEE
پایداری‌‌های محیطی سیسکو

تمامی اطلاعات مربوط به پایداری‌های محیطی سیسکو از جمله قوانین و چهارچوب‌ها، راه حل‌ها، عملیات‌ها و همچنین منابع در بخش پایداری‌های محیطی CSR سایت سیسکو در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند. با مراجعه به این لینک می‌توانید به این گزارش‌ها دسترسی داشته باشید.

در جدول زیر لینک‌های کاربردی و مرتبط با این اطلاعات آورده شده‌اند:

توضیحاتشماره محصول
ماژول‌‌های نوری QSFP
ماژول سیسکو 40GBASE-SR4 QSFP برای MMFQSFP-40G-SR4-S
ماژول سیسکو 40GBASE-SR4 QSFP برای MMFQSFP-40G-SR4
ماژول سیسکو 40GBASE-SR چند مسیره QSFP برای MMF دوتاییQSFP-40G-SR-BD
ماژول سیسکو 40GBASE-SR چند مسیره QSFP برای MMF دوتاییQSFP-40G-BD-RX
فرستنده/گیرنده اکستندر فابریک سیسکوFET-40G
ماژول سیسکو 40GBASE-CSR QSFP برای MMFQSFP-40G-CSR-S
ماژول سیسکو 40GBASE-LR4L QSFP برای SMFQSFP-40G-CSR4
ماژول سیسکو 40GBASE-LR4 QSFP برای SMFWSP-Q40GLR4
ماژول سیسکو 40GBASE-LR4 QSFP برای SMF همراه با پشتیبانی از نرخ داده OUT-3QSFP-40G-LR4
ماژول سیسکو 4x10GBASE-LR QSFP برای SMFQSFP-4X10G-LR-S
ماژول سیسکو 40GBASE-ER4 برای SMF همراه با پشتیبانی از نرخ داده OUT-3QSFP-40G-ER4
ماژول‌های مسی اتصال مستقیم QSFP
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 0.5 متر، پسیوQSFP-H40G-CU0-5M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 1 متر، پسیوQSFP-H40G-CU1M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 2 متر، پسیوQSFP-H40G-CU2M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 3 متر، پسیوQSFP-H40G-CU3M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 4 متر، پسیوQSFP-H40G-CU4M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 5 متر، پسیوQSFP-H40G-CU5M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 7 متر، اکتیوQSFP-H40G-ACU7M
کابل‌های مسی اتصال مستقیم 40GBASE-CR4 QSFP، 10 متر، اکتیوQSFP-H40G-ACU10M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 1.2 متر، پسیوQSFP-4SFP-10-CU0-5
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 1 متر، پسیوQSFP-4SFP-10G-CU1M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 2 متر، پسیوQSFP-4SFP-10G-CU2M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 3 متر، پسیوQSFP-4SFP-10G-CU3M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 4 متر، پسیوQSFP-4SFP-10G-CU4M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 5 متر، پسیوQSFP-4SFP-10G-CU5M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 7 متر، اکتیوQSFP-4X10G-AC7M
سیسکو 40GBASE-CR4 QSFP به 4 10GBASE-CU SFP+ کابل اتصال مستقیم، 10 متر، اکتیوQSFP-4X10G-AC10M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 1مترQSFP-H40G-AOC1M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 2مترQSFP-H40G-AOC2M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 3 مترQSFP-H40G-AOC3M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 5 مترQSFP-H40G-AOC5M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 7 مترQSFP-H40G-AOC7M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 10 مترQSFP-H40G-AOC10M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 15 مترQSFP-H40G-AOC15M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 20 مترQSFP-H40G-AOC20M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 25 مترQSFP-H40G-AOC25M
کابل اکتیو نوری اتصال مستقیم 40GBASE-AOC QSFP سیسکو، 30 مترQSFP-H40G-AOC30M
سیسکو 40Gbase-AOC QSFP به 4 کابل اکتیو نوری SFP+، 1 مترQSFP-4X10G-AOC1M
سیسکو 40Gbase-AOC QSFP به 4 کابل اکتیو نوری SFP+، 2 مترQSFP-4X10G-AOC2M
سیسکو 40Gbase-AOC QSFP به 4 کابل اکتیو نوری SFP+، 3 مترQSFP-4X10G-AOC3M
سیسکو 40Gbase-AOC QSFP به 4 کابل اکتیو نوری SFP+، 5 مترQSFP-4X10G-AOC5M
سیسکو 40Gbase-AOC QSFP به 4 کابل اکتیو نوری SFP+، 7 مترQSFP-4X10G-AOC7M
سیسکو 40Gbase-AOC QSFP به 4 کابل اکتیو نوری SFP+، 10 مترQSFP-4X10G-AOC10M
ماژول آداپتور QSFP 40G به SFP+ 10 گیگCVR-QSFP-SFP10G
مقررات و استانداردها

استانداردها :

 • GR-20-CORE: الزامات عمومی برای فیبرها و کابل‌های فیبر نوری
 • GR-326-CORE: الزامات عمومی برای تمامی کانکتورهای نوری تک حالته و تجهیزات jumber.
 • GR-1435-CORE: تمامی الزامات عمومی برای کانکتورهای مولتی فیبر نوری
 • IEEE 802.3ba
 • IEEE 802.3ae
 • QSFP+ MSA SFF-8436
 • SFP+ MSA SFF-8431 و -۸۴۶۱
 • RoHS 6

 

امنیت :

 • روکش کابل ماژول مسی QSFP با UL E116441 سازگار است.
 • همچنین کابل‌های مسی QSFP کاملا با ELV هم سازگار هستند.

جدول شماره ۱۰: کلاس لیزر

محصولکلاس لیزر
سیسکو QSFP-40G-SR4-S1
سیسکو QSFP-40G-SR41M
سیسکو QSFP-40G-SR-BD1M
سیسکو QSFP-40G-BD-RX1
سیسکو FET-40G1
سیسکو QSFP-40G-CSR-S1
سیسکو QSFP-40G-CSR41M
سیسکو WSP-Q40GLR4L1
سیسکو QSFP-40G-LR4-S1
سیسکو QSFP-40G-LR41
سیسکو QSFP-4X10G-LR-S1
سیسکو QSFP-40G-ER41

تمامی کاربران خانگی و سازمانی سیسکو می توانند به راحتی تمامی تجهیزات مورد نیازشان را تهیه کنند و از آخرین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز این کمپانی بهره‌مند شوند. همان طور که قبلا هم گفتیم شرکت سیسکو در کشورهای مختلفی شعبه دارد که حدودا شامل ۱۰۰ کشور مختلف می شود

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code