Cisco-Systems-Configuration-File

با سلام خدمت همه همراهان FKnet

تلفن های تحت شبکه بسیار زیادی در سراسر دنیا تولید می شود اما خوب به نظر ما سیسکو ورای تلفن های دیگر عمل می کند ! اما در کشور عزیزمون ایران متاسفانه متخصصان زیادی برای انجام تنظیمات تلفن های تحت شبکه سیسکو وجود نداره همین امر هم باعث شده تا این عزیزان برندهای دیگه رو به مشتریان عزیز معرفی کنن که در مقایسه با تلفن های تحت شبکه سیسکو هم از کیفیت پایین تری دارن و هم قیمت بالاتری دارند .

ما در FKnet  به طور شبانه روزی تلاش میکنیم تا با تولید محتوا در زمینه فریمور و فایل تنظیمات تلفن های تحت شبکه سیسکو به شما عزیزان کمک کنیم تا براحتی بتونید این تلفن هارو تنظیم و ازشون استفاده کنید. خلاصه برای این فایل هایی که در اینجا قرار میگیره خیلی زحمت کشیده شده و حاصل تجربیات بسیاری هستش.

در عوض ما هم از شما خواهش داریم تا با معرفی ما به دوستانتون بهمون انرژی بدید تا سختی های این مسیر رو بتونیم پشت سر بزاریم و با آموزش های بهتر و بروز تر شما عزیزان رو هم

روز به روز به هدفتون نزدیک تر …

در آخر در زمینه کانفیگ تلفن های سیسکو و مشکلاتی که بهش برمیخورید زیر مطلب تلفن مورد نظر پیام بزارید تا در اسرا وقت سوالات و مشکلاتتون توسط کارشناسان FKnet بررسی بشه و بهشون پاسخ داده بشه.

دانلود فریمور و فایل تنظیمات تلفن های تحت شبکه سیسکو